Clear Aligner

płytkowy aparat ortodontyczny

Clear Aligner

Clear Aligner jest płytkowym aparatem ortodontycznym wykonanym z przezroczystego tworzywa - nowoczesna i wygodna metoda poprawiania wad zgryzu przy zachowaniu estetyki. Zawiera indywidualnie dobrane nakładki, które są bardzo higieniczne oraz bezpieczne w noszeniu. Dzięki przezroczystemu wyglądowi niweluje dyskomfort powodowany przez widoczne urządzenia korygujące wady zgryzu. Dzięki innowacyjnej technologii leczenie zapewnia pożądane i szybkie efekty.

Całość leczenia podzielona jest na parę etapów a nakładka jest bezpieczna, prosta w użyciu, czyszczeniu i łatwo ją przechowywać. Leczenie jest znacznie tańsze niż standardowe aparaty ortodontyczne. To idealny wybór dla osób, które pragną mieć piękne zęby, lecz ze względów estetycznych i cenowych nie zdecydowały się na aparat stały. Aparat Clear Aligner jest doskonały dla ludzi dorosłych ceniących estetykę, wygodę oraz dyskrecję. Nosimy płytki Clear Aligner przez 24 godziny i możemy swobodnie rozmawiać i śmiać się.

Są wygodne, higieniczne, bezbolesne i bezproblemowe. Stosowanie nakładek Clear Aligner w leczeniu wad zgryzu skraca się do absolutnego minimum. Nakładki charakteryzują się tym, że są przezroczyste, wskutek czego praktycznie niewidoczne. Dzięki temu pacjent czuje się komfortowo. Są wykonane z bezpiecznych surowców i nie uczulają ani nie drażnią dziąseł. Nie posiadają innych czynników przeszkadzających, nie trzeba ich dokręcać ani zmieniać kształtu.

clear-aligner

Wyprostuj swoje zęby

  • Bezbarwny
  • Wygoda
  • Higiena
  • Bezproblemowy
  • Minimalny czas leczenia
  • Alternatywa dla aparatów stałych

Wygodne leczenie sprawia, że ​​Clear Aligner jest bardzo popularną metodą na całym świecie. Stosowanie nakładek jest bardzo łatwe, można je zdejmować w dowolnym momencie (czy to podczas posiłku, czy podczas formalnego spotkania) bez konieczności stałego noszenia. Nie ograniczają w codziennych działaniach, ponieważ ich forma i estetyka są bardzo dobrze dobrane do zgryzu pacjenta. Cena jest także niezwykle atrakcyjna, szczególnie w porównaniu do Invisalign.

Na czym polega leczenie Clear Aligner?

Początkowym etapem jest konsultacja z ekspertem, który sprawdzi zgryz. Zrobi zdjęcia zgryzu i odciski zębów i żuchwy. W następnej kolejności lekarz ustala wadę zgryzu, czy można ją leczyć za pomocą Clear Aligner i proponuje pacjentowi plan działania. Zależnie od wady i czasu, w którym pacjent ma zamiar skorygować zgryz podaje przybliżony koszt leczenia oraz ilość nakładek, które pacjent od czasu do czasu wykona i zmieni.

Zwykle aparat wymienia się raz w tygodniu, wskutek czego zgryz jest stopniowo korygowany, a pacjent nie czuje dyskomfortu powiązanego z uciskiem. Nakładkę należy nosić przez co najmniej 20 godzin na dobę i należy ją zdejmować podczas jedzenia lub picia kolorowych napojów. Konieczna jest również systematyczna konsultacja w celu sprawdzenia i kontrolowania efektu oraz opracowywania planu leczenia. W kolejnej fazie następuje procedura podtrzymania efektu. Zależy to od leczonej wady i okresu leczenia. Końcowy krok jest najistotniejszy, bo decyduje o tym, czy osiągnięte rezultaty zostaną utrzymane. Pacjenci wybierający Clear Aligner często kierują się łatwością noszenia, wygodą oraz estetycznym wyglądem.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab