Dlaczego my?

Doświadczenie i autorytet

Posiadamy zarówno gabinet i laboratorium protetyczne, a więc doświadczony zespół ekspertów

Podejście do pacjenta

W naszym gabinecie podchodzimy do każdego pacjenta życzliwie i dbamy o jego komfort.
W poczekalni może napić się kawy, herbaty, posłuchać muzyki.

Udogodnienia

Przed gabinetem znajduje się duży, bezpłatny parking, a więc nie tracisz czasu na szukanie miejsca.

Laseroterapia

W naszym gabinecie wykonujemy zabieg laseroterapii, laserem diodowym.
Zabieg jest bezbolesny, dedykowany pacjentom z parodontozą, czyli zębami rozchwianymi.
Także dla pacjentów z różnego rodzaju problemami błony śluzowej, np. afty, odleżyny po protezach, neuralgie, czyli np. bolesność w okolicy skroni i stawu żuchwowego
Wspomaga szybsze gojenie po trudnych ekstrakcjach.

laseroterapia

Endodoncja pod mikroskopem

W naszym gabinecie pracujemy z mikroskopem, który pozwala na skuteczniejsze i trwalsze leczenie kanałów zębowych, ze względu na powiększony widok pola kanałów zębowych.
Użycie mikroskopu pozwala na usunięcie resztek narzędzi endodontycznych, wkładów koronowo-korzeniowych, lub cementu wypełniającego kanał zęba.
Mikroskop pomaga lekarzowi dentyście w otworzeniu zęba i odnalezieniu wszystkich kanałów, które czasem są bardzo cienkie.

endodoncja-pod-mikroskopem

Laboratorium protetyczne

Nie tylko od lekarza zależy czy praca protetyczna ( protezy, korony, mosty ) jest wykonana poprawnie i bezpiecznie, ale również od technika dentystycznego. Jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów, który posiada własne laboratorium protetyczne i w każdej chwili lekarz może skonsultować się z technikiem, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości pracy, a także skrócenie czasu wykonania jej. W naszym laboratorium pracują technicy z długim doświadczeniem.

aldona-cieplewo

Wizyta adaptacyjna dla dzieci

wizyta-adaptacyjna-dla-dzieci

Zdjęcia RTG punktowe i panoramiczne

zdjecie-rtg-punktowe
zdjecie-rtg-panoramiczne

Pantomograf

Posiadamy własne urządzenie, które pokazuje lekarzowi w jakim stanie są kości twarzy, oraz zębów. To pozwala lekarzowi na zaplanowanie kompleksowego leczenia. Zaletą takiego urządzenia jest niska wartość promieniowania, krótki czas wykonania zdjęcia, oraz w komfortowych warunkach. Zdjęcie po paru chwilach jest widoczne na ekranie komputera.

Sesja zdjęciowa

W naszym gabinecie na życzenie pacjenta, wykonujemy sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem. Sesja taka pozwala pacjentowi na zobaczenie jak mógł by wyglądać po skończonej pracy.
piotr-cieplewo