Protetyka

Protetyk Cieplewo - Pruszcz Gdański

Protetyka stomatologiczna

Radość z odzyskanego uśmiechu

Protetyka to gałąź stomatologii na którą składa się odbudowa utraconych zębów, zmiana kształtu i koloru zębów oraz przebudowa zgryzu aby przywrócić pacjentowi estetykę i prawidłową funkcję żucia. W naszym centrum stomatologicznym wykonamy wszelkie działania protetyczne kompleksowo.

Wykonujemy diagnostykę oraz dokładne planowanie ze szczególnym naciskiem na funkcję, estetykę oraz potrzeby Pacjenta.

Z zabiegów protetycznych mogą skorzystać osoby, które straciły zęby na skutek starości, choroby lub przebytych urazów. Dzięki odbudowaniu uzębienia za pomocą specjalnych uzupełnień, Twoje zęby znów będą spełniać wszystkie swoje funkcje, a uśmiech odzyska dawny blask. Odtworzenie naturalnego zgryzu odbywa się przy pomocy protez zębowych, które można podzielić na stałe i ruchome. Dzięki takiemu rozwiązaniu można wyjąc uzupełnienia ruchome w każdej chwili. Stała rekonstrukcja obejmuje licówki, korony i mosty, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, dzięki którym twój uśmiech uzyska nową jakość. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, poprzedzając wybór rodzaju uzupełnienia szczegółowym wywiadem i badaniem stanu uzębienia, tak aby dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb i możliwości. Skorzystanie z leczenie protetycznego jest możliwe dopiero po wyleczeniu i usunięcie zębów, które tego wymagają.

protetyka
protezy elastyczne termosens vertex

Protezy elastyczne

protezy acetolowe
Protezy acetalowe
Protezy akronowe
Protezy akronowe
Protezy Thermosens Vertex
Protezy Thermosens Vertex
Protezy Deflex

Protezy szkieletowe

proteza szkieletowa proteza szkieletowa proteza szkieletowa Pruszcz Gdański protezy szkieletowe Pruszcz Gdański protetyk Pruszcz Gdański

Naprawa protez

Korony

Licówki

Mosty