Zadzwoń

Email:

Przed przybyciem do gabinetu prosimy pacjentów o wypełnienie oświadczenia COVID-19. Oświadczenie w formacie pdf można pobrać TUTAJ

Slide 1
Centrum Stomatologiczne Cieplewo
Slide 2
Nasze specjalizacje

Stomatologia zachowawcza, Stomatologia estetyczna, Protetyka, Ortodoncja, Pedodoncja, Endodoncja, Chirurgia stomatologiczna, Paradontologia

Slide 3
Razem pomożemy Ci odzyskać
zdrowy i piękny uśmiech!

Dentysta Pruszcz Gdański

CSC - Centrum Stomatologiczne Pruszcz Gdański - Cieplewo rozwija się każdego dnia dzięki doskonaleniu kompetencji naszego personelu oraz oferowanych usług. Od samego początku istnienia działa w oparciu o najwyższe standardy etyczne i najnowsze technologie stomatologiczne. Naszym celem jest tworzenie przyjaznej atmosfery oraz zapewnienie zdrowego uśmiechu naszym pacjentom. Zgodnie z potrzebami kładziemy nacisk na w pełni zindywidualizowane leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, w czym pomaga współpraca doświadczonych lekarzy różnych specjalności - dentysty, ortodonty, protetyka i innych.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo.

Kompleksowa opieka

Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla problemów z którymi zgłasza się do nas pacjent.

Miła atmosfera

Każdy pacjent, który odwiedził nasz gabinet kojarzy tą wizytę z bardzo dobrą atmosferą.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje aby pomagać pacjentom zgodnie ze światowymi standardami.

Drogi Pacjencie

Leczenie jest dla nas sztuką. Nasz gabinet zapewnia profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, higienizacji, pedodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz estetyki. Wszystkie zabiegi wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie medycznym i diagnostycznym renomowanych firm. Nasza siedziba mieści się około 100 metrów od głównej trasy pomiędzy Pruszczem Gdańskim a Tczewem, co sprawia, że łatwo do nas trafić.

Dentysta w Pruszczu Gdańskim – zabiegi najwyższej jakości

Do każdego pacjenta podchodzimy z pasją i zaangażowaniem we wszystkich dziedzinach. Nasi dentyści są nie tylko kompetentni, ale wiedzą także jak zadbać o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Stomatolog, ortodonta, higienista, chirurg stomatologiczny a także lekarze innych specjalizacji są do Państwa dyspozycji każdego dnia roboczego. W spersonalizowanym, przygotowanym do konkretnego przypadku procesie leczenia zapewniamy odtworzenie tak funkcji, jak i estetyki uzębienia. Nie straszne nam skomplikowane zabiegi chirurgicznego usuwania zębów, leczenia kanałowego pod mikroskopem, zakładania aparatów kosmetycznych czy leczenia dzieci. Każdy dentysta, z radością i sympatią świadczy także usługi usuwania kamienia nazębnego, piaskowania oraz wybielanie zębów lampą. Nasz gabinet to nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale także uczciwi i życzliwi ludzie z pasją. Komfortowe warunki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, którzy doceniają również dogodną lokalizację nieopodal Pruszcza Gdańskiego.

stomatologia-zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

stomatologia-estetyczna

Stomatologia estetyczna

higienizacja

Higienizacja

protetyka

Protetyka

ortodonta

Ortodoncja

pedodoncja

Pedodoncja

endodoncja

Endodoncja

chirurgia-stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

paradontolog

Periodontologia

Nowoczesne rozwiązania

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami