stomatolog cieplewo
nakładki ortodontyczne pro smile
klinika stomatologiczna
Stomatolog Cieplewo
centrum
stomatologiczne
Cieplewo
nakładki ortodontyczne pro smile
przezroczyste
nakładki
ortodontyczne
aparat ortodontyczny pro smile
klinika stomatologiczna
Nasze specjalizacje
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia estetyczna
Protetyka
Ortodoncja
Stomatologia dziecięca

Dentysta Stomatolog Pruszcz Gdański – Klinika Stomatologiczna w Cieplewie

Jako prywatny gabinet dentystyczny oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnego sprzętu. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i kursach z zakres stomatologii i leczenia zębów. Od samego początku istnienia działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i najnowsze technologie stomatologiczne. Naszym celem jest tworzenie przyjaznej atmosfery oraz zapewnienie zdrowego uśmiechu naszym pacjentom. Zgodnie z potrzebami kładziemy nacisk na w pełni zindywidualizowane leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną, w czym pomaga współpraca doświadczonych lekarzy różnych specjalności - dentysty, ortodonty i protetyka.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo.

Kompleksowa opieka

Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla problemów z którymi zgłasza się do nas pacjent.

Miła atmosfera

Każdy pacjent, który odwiedził nasz gabinet kojarzy tą wizytę z bardzo dobrą atmosferą.

Wykwalifikowany zespół

Nasz zespół specjalistów stale podnosi swoje kwalifikacje aby pomagać pacjentom zgodnie ze światowymi standardami.

Drogi Pacjencie

Dentysta Pruszcz Gdański

Nasza klinika wykorzystuje najnowszą technologię stomatologiczną, aby zapewnić pacjentom najwyższej klasy opiekę w zakresie endodoncji, ortodoncji, protetyki, higienizacji, pedodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej oraz estetyki. Wszystkie zabiegi wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie medycznym i diagnostycznym renomowanych firm. Siedziba CSC mieści się około 100 metrów od głównej trasy pomiędzy Pruszczem Gdańskim a Tczewem, co sprawia, że łatwo do nas trafić.

Piękny i zdrowy uśmiech z CSC

W naszym gabinecie stomatologicznym do każdego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nasza klinika stomatologiczna oferuje pełną gamę usług stomatologicznych. Posiadamy nowoczesne narzędzia i sprzęty. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu usługi profesjonalne, kompleksowe i bezpieczne. Nasi stomatolodzy w Pruszczu Gdańskim są nie tylko kompetentni, ale wiedzą także jak zadbać o piękny uśmiech, higienę jamy ustnej i zdrowe zęby. Stomatolog, ortodonta, higienista, chirurg stomatologiczny a także lekarze innych specjalizacji są do Państwa dyspozycji każdego dnia roboczego. W spersonalizowanym, przygotowanym do konkretnego przypadku procesie kompleksowego leczenia stomatologicznego zapewniamy odtworzenie tak funkcji, jak i estetyki uzębienia. Nie straszne nam skomplikowane zabiegi chirurgicznego usuwania zębów, leczenia kanałowego pod mikroskopem, zakładania aparatów kosmetycznych czy leczenia dzieci. Każdy dentysta stomatolog, z radością i sympatią świadczy także usługi usuwania kamienia nazębnego, piaskowania oraz wybielanie zębów lampą. Nasza klinika to nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale także uczciwi i życzliwi ludzie z pasją. Komfortowe warunki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, którzy doceniają również dogodną lokalizację nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Umów się na wizytę w CSC i sprawdź naszą ofertę!

Usługi

stomatologia-zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

stomatologia-estetyczna

Stomatologia estetyczna

protetyka

Protetyka

higienizacja

Higienizacja

bruksizm

Bruksizm

OrthoApnea

Orthoapnea

clear-aligner

Clear Aligner

ortodonta

Ortodoncja

pedodoncja

Pedodoncja

endodoncja

Endodoncja

chirurgia-stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

paradontolog

Periodontologia

Nowoczesne rozwiązania

Urządzenie wewnątrzustne OrthoApnea ® to nowy aparat na chrapanie i bezdech senny.

Składa się z dwóch szyn złączonych śrubami, które zwiększają napięcie mięśni wokół dróg oddechowych, pozwalając żuchwie poruszać się w kontrolowany i komfortowy sposób. W ten nieskomplikowany sposób powietrze płynie przez drogi oddechowe, wymazując problem chrapania i poprawiając incydenty bezdechu, tym samym znacząco poprawiając jakość życia pacjenta.

Unikalny system diagnostyczny rejestrujący liczbę skurczów mięśni żwaczy w ciągu dnia i nocy. Test jest wykonywany u pacjentów, którzy zgrzytają zębami i zaciskają zęby, aby zdiagnozować bruksizm zarówno dzienny jak i nocny.

Choć aparat ortodontyczny jest bezpiecznym i trwałym rozwiązaniem wielu problemów związanych z wadami zgryzu, wielu pacjentów i pacjentek obawia się jednak wizyty u ortodonty, sądząc, że aparat ten zaszkodzi estetyce ich wyglądu. Jak się jednak okazuje, również i dla tego typu pacjentów są dobre wiadomości. W naszej klinice oferujemy bowiem możliwość założenia nakładek ortodontycznych - niewidocznego odpowiednika aparatu zapewniającego dokładnie te same możliwości, a także idealnie komponującego się z uzębieniem...

Clear Aligner jest płytkowym aparatem ortodontycznym wykonanym z przezroczystego tworzywa - nowoczesna i wygodna metoda poprawiania wad zgryzu przy zachowaniu estetyki. Zawiera indywidualnie dobrane nakładki, które są bardzo higieniczne oraz bezpieczne w noszeniu. Dzięki przezroczystemu wyglądowi niweluje dyskomfort powodowany przez widoczne urządzenia korygujące wady zgryzu. Dzięki innowacyjnej technologii leczenie zapewnia pożądane i szybkie efekty.

Opinie

endodoncja

Ania

"Bardzo miłe i sympatyczne panie. Moja cała rodzina jest zadowolona z wizyt w centrum stomatologicznym. Moją uwagę przykuła bardzo ładna poczekalnia :) Pozdrawiam!!"

csc-tlo

Arek.G

"Podjąłem się w CSC kompleksowego leczenia zębów tzn.: ,korona, odbudowa, korekta zgryzu, licówki. Leczenie przebiegło w bardzo miłej i spokojnej atmosferze przy kompleksowym objaśnieniu procesów leczenia. Pani Aleksandra, Eliana i Aldona zajęły się moim leczeniem wzorowo. Dziękuję i polecam ."

stomatolog-tlo

Kazimierz

"Pełen profesjonalizm i przemiła atmosfera. Obsługa stomatologiczna przyjazna pacjentom przez co korzysta się z usług bez stresu."

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami