Stomatologia zachowawcza

W ofercie stomatologii zachowawczej znajdują się między innymi takie usługi jak wypełnianie ubytków zębowych, leczenie próchnicy, usuwanie kamienia nazębnego czy profilaktyka chorób jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która skupia się na poprawie wyglądu zębów oraz twarzy. Zabiegi związane z estetyką stomatologiczną są wykonywane wyłącznie w celu poprawienia estetyki uzębienia i twarzy.

Higienizacja

Profesjonalne usuwanie kamienia nazębnego, scaling, piaskowanie i wybielanie. Oferujemy także porady dotyczące higieny jamy ustnej oraz profilaktykę chorób przyzębia.

Bruksizm

Brukszm to zaburzenie, które polega na ścieraniu zębów w czasie snu lub w stresujących sytuacjach. W naszej ofercie znajdziesz unikalny system diagnostyczny.

Orthoapnea

Wyjątkowe urządzenie wewnątrzustne OrthoApnea ® stosowane jest w leczeniu bezdechu sennego i problemów z charapniem.

Clear Aligner

System nakładek ortodontycznych stosowanych w leczeniu wad zgryzu. Alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

Protetyka

Odtwarzanie brakujących zębów za pomocą protez. Oferujemy protezy stałe, ruchome oraz implanty zębowe.

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych oraz korygowanie ustawienia zębów, Oferujemy nowoczesna i praktyczne rozwiązania.

Pedodoncja

Stomatologii dziecięca. Profilaktyka i leczenie zębów u dzieci i młodzieży.

Endodoncja

Leczenie kanałowe, czyli usuwanie martwej tkanki z kanałów korzeniowych zęba. Oferujemy pełen zakres usług związanych z endodoncją.

Chirurgia stomatologiczna

Usuwanie zębów, leczenie zapaleń dziąseł czy wszczepianie implantów zębowych.

Periodontologia

Leczeniem chorób przyzębia. Choroby te dotyczą tkanki łącznej, która otacza i podtrzymuje zęby – dziąseł oraz kości.